Bradavice a Kouzelnický svět

Srpen 2011

Prolog

24. srpna 2011 v 16:50 Bez rozdílu
Maggdinka začala psát jednu povídku-*Syn jako otec...nebo ne??*. Tuhle povídku jsem měla strašně moc ráda. Jenže pak jí pozastavila z nedostatku představivosti pro pokračování. Já jsem se rozhodla, že napíšu pokračování. Doufám že se vám bude líbit, tak, jako se mě to maggdinčino.

Postavy:Lilly,James,Harry,Hermiona,Ron,Ginny,členové fénixova řádu atd…
Žánr:komedie/romantika/napětí/láska/akce
Z doby?Harryho i Pobertů

Všude v kouzelnickém světě platí,že se nevyplácí používat kouzla,o kterých nevíte,co udělají.A to by nebyly Bradavice,kdyby se něco nesemlelo.Bradavické studenty čeká výlet do ciziny.Jenže co když se kouzlo zvrtne a nepošle studenty do ciziny,ale do budoucnosti téměř o dvacet let později.
1.Soutěž

23. srpna 2011 v 23:51 | Anne |  Soutěže
Odpovězte na otázky, přiložte váš e-mail a napište co chcete na diplomek.1 otázka- Koho si v dospělosti Harry vezme a kolik udou mít dětí?
2 otázka- Jak se bude/ou jmenovat celým jménem?
3 otázka- Jak se jmenuje bratranec Bellatrix Lastrange?
4 otázka- Kdo dostane Brumbálovy Bájky Barda Beadleyoho


Hodně štěstí :)

the Scary Horror :D 1/3

5. srpna 2011 v 10:19 | Ginnyin deník |  Jednorázovky
Překvapeně zjištuji, že mé jednorázovky jsou příšerně přeslazenné. Rozhodla jsem se tedy napsat něco "tvrdšího". Nejspíš psychmagorii. Celé je to z Ginnyina deníku.

7.září
Milý deníčku, po rocích se zase k tobě vracím. Je mi 16 a moje rodiče zemřely před týdnem. Můj vztah z Harrym se pomalu rozpadá. Já ho pořád miluju a myslím že i on mě, ale oba lžeme sami sobě. Náš vztah nemůže vydržet v utajení. Utajujeme to před Ronem, ale nikam to nevede. Ani se spolu nemůžeme scházet. Teda, jenom po tajnu a to sou minuty. Zatím sme se nedostaly dál, než k líbání a to mi ani tak moc nevadí, že spolu nespíme. Ale bylo by to ..... fajn. Ron je opravdu nepravedlný. Kam se člověk podívá, mucká se tam s Hermionou. Já, já jsem zoufalá. Nevím co mám dělat a mám debku. Strašně mě tíží mé smíšenné pocity. Ani nevím, co vlastně cítím. Je mi zle. A je to tu zase. Jsem zoufalá.

8.září
Ráno jsem se vysprchovala a zapřemýšlela jsem. Jak bych jedním slovem popsala vztah který je mezi Harrym a mnou. Nic. Nic. Nic je slovo které strašně bolí a zároveň taky povzbuzuje. Jsem opět zoufalá.

Ach ne! začítám bláznit. Když jsem ráno šla na snídani vyděla jsem Mou matku jak vaří. Je to nemožné jelikož před týdnem zemřela. Ona i táta. Potom jsem šla ven a zdálo se mi, že vydím v křoví Hermionino zkrvavenné tělo. Šla sem se tam podívat, ale nebylo tam. Šílím!

"Nepřestávej, jdi do Snickers!"

1. srpna 2011 v 12:46 Jednorázovky

Taková kratší jednorázová povídka. Snad se vám bude líbit.
Jsou vánoce a v Doupěti se to lidmi jen hemží. Paní Weasleyová pořád stojí u plotny a pokřikuje na svoje i nesvoje neposlušné děti. Percy přinesl na usmířenou celé koše Snicersek. Sidce jsou už všichni na jedné lodi, ale na loď se takové množství karamelových sladkých tyčinek nevejde. Ronovi třeba nevadily. Snídal Snickers, Svačil Snickers, Obědval Snickers, Svačil Snickers, Večeřel Snickers. No, prostě se nastaral o nic jiného. Hermiona dokonce přižvikovala Snickers u četby zvanné "Měsíční svit". Harry Snickersku pojídával u jeho věčného čumění do blba. Fred a George tyčinky proměnovaly na zvířata a ze zvířat na bombony. Ginny Harryho obvykle pozoruje také ze Snickerskou u pusy. Inu, to jsou Snickers časy. Paní Weasleyová je proti žraní Snickersek před snídaní, obědem i večeří. Podle ní ztloustnou do nevídané míry a prasknou.

Dnes je štědrý den a v doupěti je přelidněno a stále i přesnickerskováno. Ron a Hermiona sedí u vánočního stromku a žvíkají Snickersky.
"Teď by se hodilo, aby si našla ve Snickersce zásnubní prsten,co?" řekl Ron a zakousnul se do tyčinky. Hermiona se zasmála a taky si kousnula. Na jazyku ucítila něco tvrdého. Vyndala si to z ůst a poidívala se, co to je. Byl to stříbrný prsten ze spoustou malých narůžovělých lesklých kamínků. Hermiona otevřela ůsta. Ron si před ní kleknul a zeptal se.
"Hermiono Jane Grangerová, vezmeš si mě?"
"Ano" špitla

A tak se o měsíc později konala obrovská svatba
O 5 let později

"Rose, za chvilinku přijedou hosti a ty si ani nevstala z postele!" křičí Hermiona na svou dceru, která zdědila pár věcí po jejím manželovi. Dnes má Rose totiž narozeniny a má přijít její celá velká rodina.