Bradavice a Kouzelnický svět

"Nepřestávej, jdi do Snickers!"

1. srpna 2011 v 12:46 |  Jednorázovky

Taková kratší jednorázová povídka. Snad se vám bude líbit.
Jsou vánoce a v Doupěti se to lidmi jen hemží. Paní Weasleyová pořád stojí u plotny a pokřikuje na svoje i nesvoje neposlušné děti. Percy přinesl na usmířenou celé koše Snicersek. Sidce jsou už všichni na jedné lodi, ale na loď se takové množství karamelových sladkých tyčinek nevejde. Ronovi třeba nevadily. Snídal Snickers, Svačil Snickers, Obědval Snickers, Svačil Snickers, Večeřel Snickers. No, prostě se nastaral o nic jiného. Hermiona dokonce přižvikovala Snickers u četby zvanné "Měsíční svit". Harry Snickersku pojídával u jeho věčného čumění do blba. Fred a George tyčinky proměnovaly na zvířata a ze zvířat na bombony. Ginny Harryho obvykle pozoruje také ze Snickerskou u pusy. Inu, to jsou Snickers časy. Paní Weasleyová je proti žraní Snickersek před snídaní, obědem i večeří. Podle ní ztloustnou do nevídané míry a prasknou.

Dnes je štědrý den a v doupěti je přelidněno a stále i přesnickerskováno. Ron a Hermiona sedí u vánočního stromku a žvíkají Snickersky.
"Teď by se hodilo, aby si našla ve Snickersce zásnubní prsten,co?" řekl Ron a zakousnul se do tyčinky. Hermiona se zasmála a taky si kousnula. Na jazyku ucítila něco tvrdého. Vyndala si to z ůst a poidívala se, co to je. Byl to stříbrný prsten ze spoustou malých narůžovělých lesklých kamínků. Hermiona otevřela ůsta. Ron si před ní kleknul a zeptal se.
"Hermiono Jane Grangerová, vezmeš si mě?"
"Ano" špitla

A tak se o měsíc později konala obrovská svatba
O 5 let později

"Rose, za chvilinku přijedou hosti a ty si ani nevstala z postele!" křičí Hermiona na svou dceru, která zdědila pár věcí po jejím manželovi. Dnes má Rose totiž narozeniny a má přijít její celá velká rodina.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikki Nikki | 4. srpna 2011 v 0:57 | Reagovat

hezkej blog...;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama