Bradavice a Kouzelnický svět

the Scary Horror :D 1/3

5. srpna 2011 v 10:19 | Ginnyin deník |  Jednorázovky
Překvapeně zjištuji, že mé jednorázovky jsou příšerně přeslazenné. Rozhodla jsem se tedy napsat něco "tvrdšího". Nejspíš psychmagorii. Celé je to z Ginnyina deníku.

7.září
Milý deníčku, po rocích se zase k tobě vracím. Je mi 16 a moje rodiče zemřely před týdnem. Můj vztah z Harrym se pomalu rozpadá. Já ho pořád miluju a myslím že i on mě, ale oba lžeme sami sobě. Náš vztah nemůže vydržet v utajení. Utajujeme to před Ronem, ale nikam to nevede. Ani se spolu nemůžeme scházet. Teda, jenom po tajnu a to sou minuty. Zatím sme se nedostaly dál, než k líbání a to mi ani tak moc nevadí, že spolu nespíme. Ale bylo by to ..... fajn. Ron je opravdu nepravedlný. Kam se člověk podívá, mucká se tam s Hermionou. Já, já jsem zoufalá. Nevím co mám dělat a mám debku. Strašně mě tíží mé smíšenné pocity. Ani nevím, co vlastně cítím. Je mi zle. A je to tu zase. Jsem zoufalá.

8.září
Ráno jsem se vysprchovala a zapřemýšlela jsem. Jak bych jedním slovem popsala vztah který je mezi Harrym a mnou. Nic. Nic. Nic je slovo které strašně bolí a zároveň taky povzbuzuje. Jsem opět zoufalá.

Ach ne! začítám bláznit. Když jsem ráno šla na snídani vyděla jsem Mou matku jak vaří. Je to nemožné jelikož před týdnem zemřela. Ona i táta. Potom jsem šla ven a zdálo se mi, že vydím v křoví Hermionino zkrvavenné tělo. Šla sem se tam podívat, ale nebylo tam. Šílím!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama